RECENZE,  Recenze šátků,  Wild Slings

WILD SLINGS MÁTA PREORDER

Není to tak dávno, co jsem měla doma na ošmatlávání doma preorder přenádhernou MALINOVKU se vzorem mých oblíbených LES TENEBRES. Dnes se ke mně na týdenní pomuchláníčko dostal konečně druhý PRORDER MÁTA ve vzoru VELKÉHO LA FORET VIERGE. Přestože jsou tyto dva supr čupr kousky pyšnící se stejným složením, víc rozdílné být už ani nemohou. Ale pojďme na to hezky pomaličku jako na první rande. Když to vy(vr)ch(o)rlím hned na začátku, nikoho už nebude zajímat, co bude dál 😀


Čím si mě na první dobrou šátek získal je jeho bezkonkurečně foťákem nezachytitelná mátová barva v kombinaci s černou a jako třešničkou na dortu nádhernými černými třásněmi, takže i pro princeznu s černou dušičkou jako jsem já je šátek prostě dokonalý. Zatímco malinovka je nádherná, svěží a díky barevným nopkům ne tak sladká barva, která sluší i pánům a každou křehotinku rozzáří, je máta tak speciální barva, která bohužel nesluší každému, ale já jsem kurňa ráda, že mám obličej snad pro všechny šátky WS.


Oba PREORDERY se řadí na pomezí středně siných a troufám si tvrdit, že pro někoho budou pařit už k tlustým šátkům, kterých je do ruky celkem dost. Ale díky tomu Vám odpustí jakýkoliv prasoúvaz a to dokonce i všech prasoúvazů úvaz. Což je dost super vlastnost pro rychlovázání mrzutých a nešťastných stvoření. No a i zde prostě pocitově jsou maliny na mě extra teplé ve srovnání s pocitově chladivou mátou a jak já ráda říkám, ten mátový čaj prostě chladí jménem.


A konečně se dostáváme k vázacím vlastnostem, které jsou ve srovnání s MALINOVKOU lehce rozdílné. MÁTA je snad první ws, které jsem měla v ruce a nepruží. Jako že ale vůbec. Moje nechuť k nepružícím a naopak k extra pružícím šátkům je veřejně známá a světě div se, tenhle hadr musím jednou mít. Jeho absolutní nepruživost bravurně vyrovnává to správné klouzání pří vázání zad a na druhou stranu když potřebujete, šátek zkrátka drží díky tussahovým nopkům na jeden trochu větší uzel. A díky tomu jsem se u vázání zad nezapotila a ani jedna kapka neopustila moje tělo. Prostě jedním slovem pecka. Navíc, jak jsem už psala, šátek mě ve srovnání s pruživou, klouzavou a záhřevnou MALINOVKOU ničím neprudil.


Kdybyste si nevšimli v úvodu toho malého písma popisující složení MÁTY, tak překvapivě má stejné složení jako její sestra MALINOVKA, a tedy bavlna, len a nopkatý tussah. Perfektní složení zaručující nosnost až do nebes. Na druhou stranu, rozhodně to nebude kousek pro pidimidi miminka a sedne až tak od 4-6 měsíců, ale záleží nejen na proporcích dítěte, ale také na zručnosti NOSNICE. Já deset kilo vpředu dost dlouho necítila v jednovrstvém úvazu a o zádech ani nemluvím. Chrochtající slast a nosící orgasmus v jednom.


Neměla jsem tu čest držet šátek v ruce po vybalení krabice a upřímně jsem po přečtení zkušeností i ráda, neboť jednu škrabku zanáším už celý měsíc a další bych teď nedala 😀 Nicméně chci tím říci, že MÁTA patří k šátkům, které nové mít rádi nebudete a bude potřeba trochu více lásky než potřebuje jeho sestra, ale odvděčí se Vám naprostou poslušností a dokonalostí, takže šátek nebudete chtít nikdy dát z ruky.


Vazba mi přijde pevná a nijak extra náchylná na očka, no ale moje tele vevnitř nějak dokázalo očko vytáhnout hned při druhém navázání. Žádný problém, protože zatáhnuté jsem to měla za dvě minuty, až tak to jde skvěle zatáhnout. Takže zde to je fifty fifty. V tom žádný extra velký problém nevidím.Co na závěr říci? Tenhle šátek je celebritou ze správného důvodu a je sakra škoda, že je zde v ČR tak málo kousků v oběhu, ale nedivím se, že se ho nikdo nechce jen tak vzdát. Mít ho doma, taky ho nedám z ruky, ale já to říkám skoro u každého WS 😀Velké díky patří za půjčení chladivého čaje K. Bílkové 🙂
Vaše prcina 🙂Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.