A-Z - SEZNAM TESTOVACÍCH ŠÁTKŮ A NOSÍTEK,  RECENZE,  Recenze šátků,  Wild Slings

WILD SLINGS Danse de l’ocean: les vagues

Složení: 50 % hedvábný tussah, 40 % extrémně jemného, vznešeného lnu, 10 % přírodní bambus
Gramáž: 270gsm

Tak po delší době konečně zase jedna recenzička z mé strany na moji oblíbenou značku WILD SLINGS :D No jo, jsem hrozná 😀 Doma nic jiného krom WS a TIMÍKA od DISA ale bohužel nemám 😀 Ale zkoušela jsem to, nemyslete si. Vážně jsem se snažila dát šanci i jiným značkám, nicméně většinou jsem je max do dvou týdnů vždy prodala 😀 Abych to ale uvedla na pravou míru, moje nákupy nejsou jen o nákupu šátků jedné značky. To ne. Velký lví podíl na tom totiž má osobitý a vstřícný přístup úžasné Ivetky z DIVOKÝCH ŠÁTKŮ, která do prodeje této a sesterských značek – DISO A ROAR – dává i duši. Teď ale pojďme na recenzi nádherných modrých medúz, jež se mi do ruky dostaly teprve nedávno a k mé smůle se už nedají nikde sehnat 😀

VZHLED

Tanec vln v oceánu, jak je jinak taky tato modrá kráska volně překládána, je z jedné strany přenádhernou kombinací na pomezí smaragdové a petrolejové modré coby moře a korálové nopky dovytváří dokonalý obraz nádherného tajemství oceánu a z druhé něžnou bílou pěnou ukrývající hejno medúz. No a když se Vám povede úvaz, kde vyniknou obě tyhle strany, máte navázáno něco dokonalého. Když se tak znovu na tu fotku podívám, nejsem si jistá, která strana se mi líbí více. Vím ale jedno, že les vagues má nejhezčí odstín modré ze všech divokých medúz, jež byly doposavad vydány a hezčí korálové nopky snad žádný jiný ws šátek nemá. Nebo rozhodně ho neměl žádný, který se mi dostal do ruky. A nesmím zapomenout zmínit fešácké roztomilé třásně na koncích šátků, které sice nepatří úplně k mým favoritům, ale je to maličkost, kterou člověk téhle krásce odpustí, protože za to nemůže 😀

DO RUKY

Přestože je medúz jak víme v moři a oceánu poměrně dost, tak WS na nás vyfluslo z výrobny šátek, kterého do ruky naopak moc není a řadí se tak k tenčím no cotton šátkům, jako je třeba modrá ANNA, VÝCHOD SLUNCE nebo můj oblíbený JAVOR, na který jsem ostuda nenapsala ještě recenzi a to je můj TOP šátek, který vlastním. Tytyty Kačenko. Musím po testování napravit. Poletující nebo lépe řečeno plucíjí žahavci jsou pocitově ještě o něco tenčí než javor, ale na druhou stranu více kloužou. Javor přeci jen svými nopky se řadí mezi nejlepší državce, které jsem měla v ruce. Díky tomu, že je to měkký tenkoušek, bude oblíbeným kouskem i pro začínající maminky a já si dokážu představit do nich vázat po zanošení i novoška.

VÁZACÍ VLASTNOSTI

Jak jsem už nakousla v předchozím odstavečku, ve srovnání s javorem více klouže, ale je to určitě absencí velkých nádherných golfových nopků a přítomností milionových pidimidi nopečků po celé ploše šátků. Tenkost medúz má pro mě ve vázacích schopnost jedno menší mínusko. Pokud totiž patříte mezi pro citlivky, jako třeba já, tak je zapotřebí vázat těžší dítko mnohem precizněji než třeba jako u TIMÍČKA, který Vám odpustí každý prasoúvaz. Sebouš má teď cca 11kg a při rychlovázání venku jsem musela bohužel záda opravovat, protože jsem špatně dotáhla svůj oblíbený norský wiggleproof při jeho jednom vztekajícím momentu a to jsem opravdu ráda, že vážu a žiju, protože vpředu ten zvětšující pupík s Pepinou už taky není žádná sláva 😀 Nicméně k velkému překvapení pro mě držely medúzy na jeden uzel a nepovolily ani o milimetřík!

ZÁVĚREM

Co na závěr k této vodní krásce dodat? Medúzky potřebují nosičky, jež milují tenké měkké a nopkaté šátky oslňující svojí jednoduchostí vzoru a dokonalou barvenou kombinací, která rozzáří každou vázací maminku. Děkuji Šárce za možnost vyzkoušení šátku, myslím, že jsem jediná, komu šátek půjčila 😀 No a možná je jen dobře, že je šátek už beznadějně vyprodán.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.