RECENZE,  Recenze šátků,  Solnce

SOLNCE GENESIS AJO

Složení: 88% bavlna, 5% len, 5% konopí, 2% mořská řasa 

 

Ahoj všem 🙂

Jste zvědavé na novou recenzi? Dnes se mrkneme na jeden HE kousek a to Solnce Genesis Ajò!!

Tento nádherný kousek byl první z dílny Solnce, který jsem měla tu čest vyzkoušet. Mimochodem testovala jsem Ring Sling a naprosto mě okouzlil. Genesis Ajò je zajímavý příměsový kousek, který byl vydaný před dvěma lety jako custom pro Itálii.

    Musím se ale přiznat, že jak mě dokáží zaujmout jiné, třeba i levnější šátky, díky příměsím, tento mi až tak speciální nepřišel. Samozřejmě se s ním krásně pracovalo a výborně se utahoval. Je tenký a na jednom rameni zvládl 12kg lásky jako nic, ale to, po čem touží mé oko je božská modrá barva. Rozhodně bude slušet nosičkám Sněhurkám s tmavými vlasy a světlou pletí.

    Jestli se musí, nebo nemusí zanášet vám nepovím, protože ke mně se dostal po intenzivním používání, nicméně konkrétně tento, o kterém píši, je měkký jako obláček. Označila bych ho za středně tenký šátek, ale abych byla upřímná, není to pro mě vůbec vypovídající hodnota. Nevadí mi ani tenké šátky, ani deky, kterých je do ruky hodně. Nu posuďte z fotek samy. Dle mě je ho přesně tak akorát…

    Kromě značného podílu bavlny se v šátku nachází len, konopí a mořská řasa. Příměsí je v něm opravdu od každé maličko a to zhruba 5 %, nicméně dohromady dělají šátek ideálně klouzavý tak, aby se příjemně dotahoval.

    Pokud bych měla třetí dítě, byl by to můj must have pro novorozence, protože je to přesně ten kousek, který můžeme označit jako šátek pro celé nosící období. Tenký a nosný! Jak se chová v úvazu, jako je ksk, nebo kříž posoudit nemůžu, ale jako RS je opravdu skvělý.

    Solnce Genesis Ajò je opravdu výjimečný a taky není snadné ho sehnat, ale pokud budete mít někdy možnost si na něj jen sáhnout, neváhejte!

  MARIKA 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.