RECENZE,  Recenze šátků,  Roar

ROAR Bees go buzzing

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 280 g/m2

Nádherný, stylový šátek polské značky Roar od Matcieje Aleksandrowicze, je v tradičním ROAR  100% bavlněném složení. Šátek bych zařadila mezi tenčí kousky. Na omak si ho musíš hned zamilovat. Roar tu bavlnu prostě umí. Je to hebký, měkký, poddajný kousek. S konfekcí 44/46 mi bohatě stačí velikost 6. Žlutá je spíše hořčicová, ale krásně sytá, žádná vybledlotina.

    Se šátkem se váže jedna báseň. Lehce klouže po těle. Příjemně se dotahuje. Na jednom uzlu ti však držet nebude. Pokud jsi zvyklá na Yaro nebo jiné značky, překvapí tě jeho šířka. Roary jsou poměrně užší než jiné značky. Přesto se nemusíš bát správného zakapsování na zádech, mohu tě uklidnit, protože tento šátek v pohodě zvládl zakapsovat i mou 4letou dceru.‘

   
Do včelek jsem bez problému vázala svoji dceru, když měla okolo 8-10kg a díky vícevrstvenému úvazu jsem ji skoro necítila. Vzhledem k jeho poddajnosti a tloušťce bych se do něj nebála uvázat i malé miminko. Co bych ale určitě trochu vytkla, tak je jeho náchylnost na očka. Většinou to jsou jen maličké potvůrky, u kterých stačí pouze zatáhnou přejetím prstů přes povytaženou nit, ale i tak se dělají poměrně lehce.

  Vzor je velice povedený a musím říct, že tím si mě šátek získal na první pohled. Velikost vzoru je také fajn, při ksk, batohu i DH je celý úl krásně vidět. Co budoucí majitel jistě ocení je snadná péče o něj. Může do pračky na jemný program. Žehlí se jako klasická bavlna s párou.Pokud hledáš stylový šátek na menší dítko, který je nenáročný na péči Bees go Buzzing bude skvělá volba.

ZDENKA 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.