Everyslings,  RECENZE,  Recenze šátků

EVERYSLINGS BABYHEART PROUDBERRY

SLOŽENÍ: bavlna 75% , tencel 25%

Novinka polské značky EverySlings – Babyheart Proudberry je už krabice krásně jemný, měkký a chladivý, a to především díky tencelu. Svůj název si zasloužil díky krásným malým srdíčkům ve vzoru, které dodávají spolu s pastelovými barvami šátku jakousi jemnost, která musí zaujmout nejednu něžnou ženskou duši. Šátky Everyslings jsou TEC, tedy Total Easy Care. Ve většině případů se tencel doporučuje prát v ruce, ale zde se, podle výrobce, nemusíte bát ani praní v pračce. Pozor ovšem na prací prostředky s kyselinou citronovou, ta není pro tencel vhodná a šátek by poté mohl pouštět chloupky. Pojďme se ale už podívat, jak šátek vidí maminky, které měly možnost ho otestovat v naší skupině.


Šátek je na první osahání božsky měkký, jemný, tenký a skvěle se dotahuje. Vázala jsem do něj pětiměsíčního a osmikilového syna a byl mi pohodlný. Doporučila bych ho určitě na novorozence a drobnější děti. Ze zvědavosti jsem do něj zkusila navázat i starší dceru, která má 26kg a tam už se o pohodlí mluvit nedalo. Na malá miminka bude opravdu super, ale i při 8kg jsem cítila, jak se po delší době v jedné vrstvě prověšuje. Díky jeho úžasné barevnosti vypadá v každém úvazu jinak a vázat ho mě opravdu bavilo.

Eliška


I další testující potvrzovaly, že šátek je opravdu jako obláček, no posuďte sami z dalších recenzí.


Už při vybalení z krabice jsem se až lekla, jak byl šátek hebký, nadýchaný a měkoučký. Měla jsem v ruce už několik šátku s tímto vzorem různých značek a složení a všechny byly náchylné na vytahování oček, tento však ze všech nejméně. První navázání byla vyloženě slast! Malinko klouzal a pružil, ale o to líp se vázal, skvěle se dotahoval a v úvazu krásně držel, zkoušela jsem nošence samostatně (cca 9kg) i v tandemu (cca 18kg) a ramena jsem měla jako v nebi. Mockrát děkuji za tuto zkušenost.

Markéta


Tak tato návštěva byla úžasná!Naše první setkání s touto značkou a druhé s tencelem. Jen jsem vybalila, šla jsem nahánět dítě, protože i mně přišel šátek heboučký, měkoučký a mazlivý. Ze začátku jsem byla trochu skeptická, ale klobouk dolů, tenhle mazel zvládl i 10 kg v mém naprosto nejméně oblíbeném úvazu, tedy v batohu, navázání byla lehkost sama a syn byl jak na obláčku. Pravda, po hodinové procházce v KSK (Kříž s kapsou uvnitř) se začínal trochu prověšovat, ale přece jen už nosím 10 kilo. Jinak se opravdu perfektně váže, je velmi příjemný, lehce pruží, pěkně klouže v ruce, ale v úvazu drží. No a samozřejmě je báječně tenký a to je něco pro mě. Viděla bych ho jako jasnou volbu na malá miminka, ve vícevrstvém úvazu (u nás zkoušeno DH) zvládne s přehledem i větší batole. Díky krásným pastelovym barvám a jemnému vzoru působí opravdu něžným dojmem.

Michaela


Šátek je opravdu krásná duhovka. Je velmi jemný, mazlivý, heboučký a tenoučký. Dobře se dotahuje, ale na můj vkus hodně klouže a nedrží na jednom uzlu. Jemně pruží, takže na těžší dětičky už jedině ve vícevrstvém úvazu. Já jsem v něm měla navázané malé osmikilové miminko a už ani při této váze mi jedna vrstva šátku nebyla moc pohodlná. Určitě bude fajn na novorozence, ale pro v těžší děti bych už raději sáhla po jiném.

Jana


I já Proudberry měla možnost vyzkoušet, protože jsem ho nějaký čas měla ve svém šátkovém komínku. Můžu o něm říci, že je opravdu heboučký a měkký jako obláček, ovšem jeho tenkost a hladkost mi vůbec nesedly. Šátek mi dost klouzal při vázání a to je vlastnost, kterou u šátků nevyhledávám. Ovšem u milovníků snadného dotahování si jistě najde své místo. Další věcí co mě překvapila, bylo pelichání, ale chloupků se nelekejte, je to vlastnost tencelu. Pelichání se dá zabránit správnou péčí. Jak se o šátek správně starat najdete v naší skupině. Jak už jsem psala výše, složení šátku je tencel s bavlnou a toto velmi příjemné složení bude ideální na teplé dny. Vazba je vzdušná, takže pozor na očka.


Sečteno podtrženo je šátek pro miminka a menší děti zhruba do 10kg, poté je již potřeba vázat vícevrstvé úvazy. Díky zbarvení je na něm krásně vidět, kde se šátek musí dotáhnout a to z něj dělá výborný kousek pro začátečníky. Také bude ideální pro citlivky, co si potrpí na tenké, ale měkké a příjemné šátky.


POKUD VÁS ŠÁTEK ZAUJAL, STAČÍ OBJEDNAT NA NOŠENÍ ONLINE

Marika 🙂

VÍCE RECENZÍ A ZKUŠENOSTÍ NAJDETE ZDE

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.